درباره ما

سیب مارکت یک فروشگاه اینترنتی است که دارای انواع فروشگاه ها و خدمات آنلاین خواهد بود.که سهولت در خرید و دسترسی به انواع خدمات را برای شما مشتریان گرامی به ارمغان می آورد ، چراکه فاصله شما تا فروشگاه ها را به حداقل رسانده و رفت و آمد برای خرید مایحتاج را حذف میکند.ضمن اینکه قیمت خرید از سیب مارکت مطابقت کامل با قیمتها در خرید حضوری دارد.

پیش از انجام خرید برای آشنایی با سیب مارکت حتما به لینک های [راهنمای خرید] و [قوانین] مراجعه نموده و مطالب این دو صفحه را به دقت مطالعه نمایید.

بدین صورت که شما مشتریان گرامی در منزل از طریق رایانه - تبلت و یا تلفن همراه هوشمند خود با دسترسی به اینترنت و ورود به سایت سیب مارکت sib-market.ir به بهترین و مجهزترین فروشگاه های منطقه خود دسترسی یافته و خرید خود را انجام خواهید داد و کالا های خریداری شده به صورت رایگان به آدرس شما ارسال خواهد شد.

بدیهی است که سیب مارکت همیشه منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان برای بهبودی در امر خدمت رسانی به شما میباشد.در این راستا شما مشتریان گرامی در تمامی اوقات میتوانید از طریق لینک [تماس با ما] پیشنهادات و انتقادات خود را مستقیما با مدیر سایت در میان بگذارید.

مدیر سایت: بابک سلامی اسکویی

 شهر جدید پردیس-فاز 1-فروردین جنوبی-خیابان مهتاب-کوچه سایه-مجتمع مسکونی صدف-بلوک جی2-واحد2

02167277538

09197711141

گفتگو با مدیر سایت در تلگرام

                   

اتصال به کانال سیب مارکت در تلگرام

                   

 info@sib-market.ir

 50002030252030

 

در توضیحات محصولات فروشگاه سوپرمیوه از مطالب سایت های ذیل استفاده شده است.

هفت گنج   www.7ganj.ir

نمناک   www.namnak.com

 تبیان   www.tebyan.net

بیتوته   www.beytoote.com

سیب مارکت از مدیران سایتهای فوق کمال سپاس را دارد.